Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris

  • 25 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Παρίσι με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται σχεδόν 4 χλμ. από την Αψίδα του Θριάμβου και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Saint-Michel Notre-Dame, ο οποίος είναι σε απόσταση περίπου 900 μέτρων. Το διαμέρισμα 25 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 3 άτομα.

Το κατάλυμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Η κουζίνα του Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη για την άνεσή σας. Το διαμέρισμα επίσης διαθέτει τραπέζι. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 400 μέτρα από το L'As du Fallafel, όπου θα μπορέσετε να γνωρίσετε τη μεσανατολίτικη κουζίνα.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Rambuteau και περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Μουλέν Ρουζ. Χάρη στην εκλεκτή του τοποθεσία, οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν γρήγορα στο Κέντρο Ζορζ Πομπιντού, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 600 μέτρων. Η Βασιλική της Ιερής Καρδιάς απέχει επίσης σχεδόν 3 χλμ. από το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Παρίσι
Loft En Plein Coeur Du Marais
Τιμή μόνο για κινητά

Loft En Plein Coeur Du Marais

8.4
Πολύ καλό 12 σχόλια
175 μ από το κατάλυμα
USD 331 USD 298
ανά νύχτα
Au Coeur Du Marais, Centre De Paris
Τιμή μόνο για κινητά

Au Coeur Du Marais, Centre De Paris

7.5
Καλό 2 σχόλια
178 μ από το κατάλυμα
Duplex Au Coeur Du Marais, Paris 4Th Arrondissement
Τιμή μόνο για κινητά

Duplex Au Coeur Du Marais, Paris 4Th Arrondissement

224 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Châtelet-Les Halles RER Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:30
    Check-out: από 06:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας7510413935214
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris;
      Το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris βρίσκεται κοντά σε The Centre Pompidou.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris περιλαμβάνουν ΠαΝεπιστήμιο Paris IV Sorbonne, Θέατρο Châtelet καθώς και Σχολή Καλών Τεχνών του Παρισιού.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris;
      Η διαμονή στο το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris κοστίζει 439€.
    • Το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Paris προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 25 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Châtelet-Les Halles RER Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Appartement Au Coeur De Marais Dans Centre De Παρίσι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο